دوره های برگزار شده مدرسه

پایان ثبت نام نوزدهمین دوره آموزش اوسینت زمستان ۱۴۰۰

نوزدهمین دوره آموزشی اوسینت (OSINT) و کارآگاهی در وب مدرسه اوسینت ایران

نوزدهمین دوره عمومی آموزش اوسینت در بهمن۱۴۰۰

مدرسه اوسینت ایران با همکاری مجموعه جامع (جستجوی ابتکاری منابع عمومی) به درخواست مخاطبان محترمOSINT.ir ، نوزدهمین دوره عمومی آموزش اوسینت (OSINT) و کارآگاهی در منابع باز  (Open Source)  را برای علاقه مندان برگزار می‌کند.

اگر نام اوسینت را شنیده اید اما معنی آن را نمی دانید به هر اطلاعاتی اشاره دارد که می تواند به طور قانونی از منابع رایگان و عمومی درباره یک فرد یا سازمان جمع‌آوری شود. در عمل، این به معنای اطلاعاتی است که در اینترنت یافت می شود، اما از نظر فنی، هر اطلاعات عمومی در دسته OSINT قرار می گیرد، خواه کتاب باشد یا یک بیانیه مطبوعاتی.

 

محتوای این دوره که به صورت عملی و کارگاهی برگزار می شود شامل مباحثی پیرامون آشنایی با تاریخچه OSINT  و کاربردهای اولیه آن در بررسی مسائل روز، الزامات حریم خصوصی و نکات امنیت سایبری مورد نیاز برای انجام اوسینت، آموزش روش های سرچ حرفه ای در وب و موتورهای جستجوی مختلف، روش های جستجو و استخراج اطلاعات از شبکه‌های اجتماعی، روش های شخصیت سنجی (People check) و بررسی یک شرکت، سازمان و نهاد از طریق منابع باز و … از جمله مباحث این دوره آموزشی است.

برای اطلاع از عناوین کامل مباحث این دوره اینجا کلیک کنید.

این دوره در قالب کارگاه ۳۰ ساعته  در شش جلسه به صورت حضوری در بهمن ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد. مدرسان این دوره، اساتید مدرسه اوسینت و کارشناسان مجموعه جامع هستند.

شرکت در این دوره برای محققان، پژوهشگران، آينده پژوهان، خبرنگاران تحقیقی
(Investigative journalist)، دانشجویان و کلیه علاقه مندان به دانش شمّی که به دنبال کسب اطلاعات و جمع آوری آسان و کم هزینه داده از طریق منابع عمومی و آزاد هستند بسیار کاربردی و مفید خواهد بود.

برای اطلاع از جزئیات دوره و ثبت نام با شماره‌های ۰۹۰۲۲۵۸۸۸۱۲ یا ۶۶۴۸۸۱۰۵ تماس حاصل فرمایید. همچنین پشتیبانی مدرسه اوسینت با شناسه Osint_school @ در پیامرسان تلگرام آماده پاسخ گویی به سوالات شماست.

با توجه به کارگاهی و عملی بودن دوره و به منظور رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، ظرفیت ثبت نام بسیار محدود است. همچنین در پایان دوره و پس از ارزشیابی عملی شرکت‌کنندگان، به متقاضیان گواهی پایان دوره اهدا خواهد شد.

 در ضمن لازم به ذکر است در صورت به حد نصاب نرسیدن ثبت نام کنندگان، کل مبلغ عودت داده خواهد شد.”  

هزینه ثبت نام کارگاه آموزش اوسینت (OSINT) و کارآگاهی در وب : ۱.۷۵۰.۰۰۰ تومان

برای ثبت نام و پرداخت هزینه روی لینک زیر کلیک کنید.

به جهت اولویت در ثبت نام و تایید حضور در دوره، خواهشمند است از طریق درگاه زیر پیش ثبت نام دوره را واریز نمائید.

هزینه پیش ثبت نام کارگاه آموزش اوسینت (OSINT) و کارآگاهی در وب : ۲۵۰.۰۰۰ تومان

ثبت‌نام نوزدهمین دوره آموزش اوسینت به پایان رسیده است برای ثبت نام در دوره‌های آتی و یا جهت آشنایی با اوسینت با osint_school در  پیامرسان بله درتماس باشید و یا روی لینک کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا